پی اس ووچر

پی اس ووچر

کد پی اس ووچر چیست؟

کد پی اس ووچر کدی چند رقمی است که ترکیبی احتمالی از اعداد و حروف میباشد . این کد به صورت قراردادی بین سایت های مشخصی تبادل می شود.

این نکته را نیز در نظر داشته باشین که تمامی سایت ها و فروشگاه ها از این کد پشتیبانی نمی کنند و تنها در سایت هایی که از پی اس ووچرز پشتیبانی می کنند، می توانید معامله کنید.

اگر قصد استفاده از فوچرز یا همان پی اس ووچرز را دارید می توانید به این سایت ها مراجعه کنید و در قبال دریافت خدمات و یا خرید محصولات آن سایت، پی اس ووچرز پرداخت کنید.

حتی اگر به تجارت و یا ارائه خدمات خاصی مشغول هستید، می توانید با پیوستن به این سایت ها بابت ارائه خدمات خاص خود کد پی اس ووچر دریافت کنید.

آیا برای خرید و فروش کد پی اس ووچرز نیاز به کیف پول است؟

جواب خیر.

شما میتونید کد را از صرافی ما دریافت کنید و در سایت مقصد و سایتی که با پرادخت پی اس ووچرز خدمات دریافت می کنید وارد کنید.

و یا کد را از سایت مبدأ دریافت کنید سایتی که در مقابل خدمتتان پی اس دریافت کرده اید و کد پی اس را کپی کنید و در قسمت فروش به سایت صرافی  ثبت کنید.

با استفاده از پی اس ووچرز از هرجای دنیا میتوانید برداشت و واریز داشتین باشین البته به شرطی که شرکت مورد نظر از پی اس ووچرز پشتیبانی کند.

صرافی هامون ایکس چنج با سابقه ای طولانی مدت آماده ارائه خدمات در جهت انجام معامله ای امن میباشد.